نتایج جستجو برای عبارت :

:: رفیق با مرام ::

دانلود آهنگ تو مرام تو نبود که ازم خسته بشی آصف آریا ( کامل و رایگان Mp3 )
دانلود آهنگ تو مرام تو نبود که ازم خسته بشی آصف آریا ( کامل و رایگان Mp3 )
تو مرام تو نبود که ازم خسته بشی تو مرام تو نبود که بری دست بکشی چی شد عوض شدی تو بگو چی شده چی شدی تو ای وای! همه چی خوب بود چشمون کردن آخرشم گرفتنت از من این آدما بدجوری نامردن! ای وای! همه چی خوب بود چشمون کردن آخرشم گرفتنت از من این آدما خیلی نامردن
tv mram tv nbvd kh azm khsth bshi tv mram tv nbvd kh bri dst bkshi chi shd evz shdi tv bgv chi shdh ch
وقتی که می خرد دل ما را امام عشقپاسخ دهد ز خون گلویش سلام عشقنامش تبرکی است به جان های مبتلابا خون نوشته بر سر دلها کلام عشقجان و سر و وجود عزیز و پسر دهدتا ثبت و جاودانه شود این پیام عشقاین بیرقی که بر سر عالم نهاده استاین مکتب حسین علی با قیام عشقبرخیز تا به روضه ی او گریه ها کنیمسینه زنیم در غم او با مرام عشقسرباختن به راه خدا از مرام اوستدر خون نوشته حرف ورا اختتام عشقدر روضه اش ز عالم امکان فرا رویموقتی که می خرد دل ما را امام عشق
 اس ام اس بی معرفت

معرفت به ذاتِ آدماست.
نه پیشینه،
 نه جایگاه و نه نسبت!
معرفت،
یه چیزی شبیهِ یه مهره‌ی 
یاقوتی رنگه
که دور قلب بعضی‌هامون هست 
پیوسته به یه نخِ نامرئی!
دورِ قلب ِ بعضی‌هامون نه!
بیخودی تو آدما دنبالِ توجیه نگردین!
معرفت به ذاتِ آدماست...

جملات زیبا معرفت 

در جریان معرفت قرار گیرید 
و جریان معرفت را در خود جاری سازید. 
ندانستگی را به سوی دانستگی 
و دانستگی را به‌سوی یافتن حقیقت بپیمایید. 

اس ام اس بی معرفت

فرقی نمیک
محله ای از کثرت دزدی ورد زبان بود 
و همگی دزد محله را می شناختند . دزد بیچاره گر چه می دانست از چه کسی باید دزدی کند مرام و معرفتی بر هم محله هایش  هم می داشت و تنها از ماشینی دزدی می کرد که پلاک شهرستان می بود . 
شبی دست رفاقت و دوستی با دزد مانع دزدی شدن شد و مبلقی به رضایت دزد تقدیم حضورش شد 
او بسیار از این حرکت خرسند بود و هر گاه ملاقات حضور بر می خورد لبخندی بر لبانش نقش می بست و دیگر ان محله از هر نوع دزدی بیمه گشت .
گر چه با مشکلاتی که عنوان
. روح‌الله تو مرام و معرفت یک بود. جوری خودش رو برای دیگران خرج می‌کرد که انگار خودی وجود ندارد و تمام خودش برای دیگران است! . چنین آدمی می‌تواند شیرین‌ترین و با ارزش‌ترین سرمایه‌اش که «جانش» است، برای نجات انسان‌ها فدا کند. . یک بار سر موضوعی با برادرم حرف می‌زدیم. به او گفتم: من میدونم همه اطرافیانم اگر منافعشون تهدید بشه، من رو کنار می‌زارن و حاضر نیستند به خاطر من خودشون رو هزینه کنند. به جز دو نفر که واقعا با مرام هستند: «مادرم» و «روح
بسم الله الرحمن الرحیم
میگویند در کشورکانادا روز کریسمس بوقلمون را یک چهارم قیمت 
عادی آن در روزهای عادی میفروشند تا آنانکه قدرت خرید ندارند هم روز عید بوقلمون بخورند....
ما ایرانی ها که احتکار میکنیم تا گران شود و بفروشیم 
به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف نزدیک تر هستیم یا مردم کانادا با این مرام
دیگر از خواندن روایاتی که در آن چنین میگویند
آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در ظهور خود با مردم مسیحی اروپا مشکلی ندارد تعجب نمی

جنگی نابرابر بود، تا مردانگی و مروت داشت در مقابل ددمنشی و وحشی گری دشمن می جنگید. وقتی بعثی ها با برانکارد برای بردن مجروحینشان وارد میدان نبرد می شدند، بچه ها با اینکه می توانستند به راحتی آن ها را مورد هدف قرار دهند و از پا درآورند اما در اوج مردانگی به آنها امان دادند تا مجروحین خود را به عقب منتقل کنند. این مرام بچه های ایرانی بود، اما در عوض بهترین تفریح تک تیراندازهای مست بعثی، شکار مجروحان نیمه جانی بود که زخمی و بی رمق در وسط میدان ا
درود خدا بر اون فرمانده ای که همیشه جلوتر از همرزم هاش بود
نمی گفت برو، همیشه بقیه دنبالش می رفتن
کسی ندید تفنگ به دست باشه، فکر داشت،
اگه قرار بود عملیات انجام بشه اول خودش منطقه رو می دید، نمی گفت بقیه بروند ببینید.
مرام داشت، حتی تو نبرد با وحشی ترین موجودات تاریخ...
به دنبال حق مأموریت نبود، دفاع از حریم حضرت زینب (س) را افتخار می دانست.
کسی که پیام قیام امام حسین (ع) را فهمیده بود.

درود خدا بر شهید حاج قاسم سلیمانی و کسانی که مثل او هستند و
درود خدا بر اون فرمانده ای که همیشه جلوتر از همرزم هایش بود
اگه قرار بود عملیات انجام بشه اول خودش منطقه رو می دید، نمی گفت بقیه بروند ببینید.
کسی که پیام قیام امام حسین (ع) را فهمیده بود.

درود خدا بر شهید حاج قاسم سلیمانی و کسانی که مثل او هستند
درود خدا بر آن فرمانده ای که همیشه جلوتر از همرزم هایش بود
کسی که پیام قیام امام حسین (ع) را خوب فهمیده بود.

درود خدا بر شهید حاج قاسم سلیمانی و کسانی که مثل او هست
درود خدا بر آن فرمانده ای که همیشه جلوتر از همرزم هایش بود
نمی گفت برو، همیشه بقیه دنبالش می رفتند
اگه قرار بود عملیات انجام بشه اول خودش منطقه رو می دید، نمی گفت بقیه بروید جلو را ببینید.
کسی که پیام قیام امام حسین (ع) را خوب فهمیده بود.

درود خدا بر شهید حاج قاسم سلیمانی و کسانی که م
تو حتی آستین های تا زده‌ی همیشگی ‌ات هم جزوی از دروس آموزشی‌ات بود،یعنی خواب ممنوع یعنی همیشه آماده باش،یعنی جنگ همچنان باقیست و ایضا دفاع!فتح یک،دو و سه و چهار و ...،کردستان،دریا،خلیج،آسمان همه و همه بیشتر از رشادت ها و تخصصت؛معترف تواضع و مرام ابوالفضلی ات هستند.دوره ی تو هیچ وقت تمام نشد مربی!تو هنوز هم صدای گلوله های آتیشین بر پیکره‌ی استکباری،تو هنوز هم  تکاور آرمان های مقدسی،تو امتداد راه حسینی،تو هنوز هم مبلغ مرام ابوالفضلی،تو گن
تبرییییک انتظار چندین ماهه به سر رسیدسو من سه به بازار آمد.....تبریک ویژه به مخاطبای چشم انتظارنوش روح‌ مبارک‌تان شود#نرجس‌_شکوریان_فرد#عهد_مانا
بشتابیدقیمت با تخفیف ویژه:۱۴۰۰۰تومان#سفارش از طریق@sefaresh_namaktab
سو.من.سه: آدم های متفاوت خواندنی هستند.بخوانید و متفاوت زندگی کنید.
سو.من.سه : نرجس شکوریان فرد
بریده کتاب(۱):
من، همه نگاه­های جواد را می­خواندم. چشمانش یک معرفت خاصی داشت که هیچ­کس نداشت. کافی بود یک­بار از یکی مرام ببیند، بعد اگر هزاربا
خلاصه داستان
روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (طناز طباطبایی)
می‌رود. بعد‌ها متوجه می‌شود که او مورد تجاوز قرار گرفته است. از گذشته
رابطه‌ی عاشقانه‌ای بین همسر او و یوسف (میلاد کی مرام) وجود داشته
و برادر یوسف (صابر ابر) دوست صمیمی توماج است و به نوعی پل
ارتباطی بین یوسف و توماج…

بازیگران امیر آقایی، طناز طباطبایی، صابر ابر ، محمود نظرعلیان، حسین مسلمی،
خاولنگم چون نگین در کوهسار استاده است،
همچو دل در سینة پاک دیار استاده است.
بی بقا چون پای ههای سربلند چلچنار،
در مرام خودشناسی استوار استاده است.
چون نشان حفریات از شهر منک باستان،
در نوار یاد مردم یادگار استاده است.
همچو خون جاری بود در شهرگش آب مزار،
گل فشان در نبض سبز روزگار استاده است.
چشمة سرشار مهرش در نگاه چشمها،
پاک چون آب زلال چشم هسار ایستاده است.
شنوندگان محترم به اطلاع میرساند چند گروه با مرام گم شده اند لطفا اگر اطلاعاتی از آنها در دست دارید در اسرع وقت ما را در جریان قرار دهید تصویر و نام آنها به این شرح است:
بندیکتی ها که در اوایل قرون وسطی در اروپا رویت شدند

شوالیه ها که در اواسط قرون وسطی در اروپا رویت شدند

صنعتگران در اواخر قرون وسطی و اوایل رنسانس در اروپا رویت شدند

عیاران در قرون دو و سه هجری در ایران رویت شدند

پهلوانان کمی بعد در ایران رویت شدند (این تمثال پهوان پوریا یک
از تو جز به قدر نیازم نمیخواهم که از کف ندهم بی نیازی و سادگیم را و از تو انگیزه میخواهم که به بیهودگی نگذرانم زندگیم را 
...........
 خدایا بیا یکم پایه باش این گره و کورهای زندگیم وا بشه 
من ازت ارث دو میلیاردی که نخواستم ؟! 
فقط همین یه مرحله رو از زندگیم رد کنم و انگیزه ی بشه برای دوباره روی غلتک افتادن 
خدایا دمت گرم، روی مرام و معرفتت شدیدا حساب باز کردم 
من هر چی توان داشتم گذاشتم وسط از این به بعدش دیگه نوبت توعه :) 
با طایفه ای طرفم که بسیار بدی ازشون دیدم، دیدم که حق به جانب هستن و بدبین، غذیب کش هستند و راحت قضاوت می کنند و غیبت و دروغ از تاروپود تعاملاتشون هست.
صابون بی انصافی و دخالت هاشون بارها به تنم خورده، بارها نفاثات فی العقد گونه پشت سرم نجواهای گره ساز کردند و همسر نحت تاثیر بی ثباتم که از مرام مردانه کم داره خیلی جاها، از شون تاثیر گرفته...
زنگ زده بعد از کلی وقت میگه فلانی دلش گرفته مقصرش تویی
آخه بی مرام ما که تورو دادیم رفت ولی خدایی یکی زنگ زد تو این مدت 
بگه رضا تو بعد از خیانت فلانی بعد از اونهمه ماجرا چی کشیدی؟؟
چه از رفیقای خودت چه از رفیقای خودم..
خیلی نامردی
من سوختم و تو هنوز فکر اینی که بقیه چرا ناراحت شدن..
گناه من چی بود؟
توی ترسو حتی تقصیر گناه خودتو گردن نگرفتی.

من سوختم چون هیچکس نفهمید چی کشیدم
چون صدام در نیومد بخاطر آبر
مَلی و راه‌های نرفته‌اش فیلمی به کارگردانی و نویسندگی تهمینه میلانی و تهیه‌ کنندگی محمد نیک‌ بین محصول سال 1395 است . این فیلم از تاریخ 22 شهریور 1396 در سینماهای ایران اکران میشود و بزودی هم در شبکه ها خانگی راه پیدا میکند . ملی و هزار راه نرفته داستان دختری جوان و کم تجربه به نام «ملیحه» است که با ازدواجی نادرست و بدون رضایت خانواده با جوانی به نام سیامک (با بازی میلاد کی مرام) دچار مشکلاتی می شود . میلاد کی مرام ، ماهور الوند ، السا فیروزآذر ، ج
پا شدم زنگ بزنم خونه، حرف بزنم یه کم دلم باز شه. برادر عزیز گوشی رو برداشت و با بی حوصلگی تمام گفت کسی خونه نیست، منم خوابم...این دور از مرام و معرفته :)
فردا برمیگردم خونه، چشم من رو دور دیدن :)
نمی دونم چرا از وقتی در شرف ازدواج قرار گرفته دیگه محل نمی ده :)
مادر جان بعدش زنگ زد البته، میگفت چند ساعت پیش میخواسته زنگ بزنه ولی برادرزاده های عزیز تنظیمات گوشیش رو بهم ریختن، نتونسته زنگ بزنه. خیالم راحت شد :)
برا همین هی فیلم دیدم (فک نکنی چارفصل پیکی بلایندرز برا الانه ها حوصلم نشده بود اون موقع چیزی بنویسم نمی دونم...)
ولی امروز باز یه فیلم دیگه دیدم  
مستر جاااان وییک 
دیگه خودتون می دونین چجوریاس نیازی به گفتن نداره 
کیانو ام که جز محبوب تریناس هیچی دیگه
درکل ولی قسمت قبلیو بیشتر دوس داشتم 
مرام قاتلا رو‌ عشقه بازم
1355 : سخت کوش...!!!
1356 : فدا کار...!!!
1357 : با معرفت...!!!
1358 : شجاع...!!!
1359 : با غیرت...!!!
1360 : پر تلاش...!!!
1361 : احساساتی...!!!
1362 : خجالتی...!!!
1363 : راستگو...!!!
1364 : زود رنج...!!!
1365 : با مرام...!!!
1366 : وفادار...!!!
1367 : بیزار از خیانت...!!!
1368 : مهربون...!!!
1369 : خوش سلیقه...!!!
1370 : خوش خبر...!!!
1371 : زیبا رو...!!!
1372 : متنفر از دروغ...!!!
1373 : شیک پوش...!!!
1374 : عاشق...!!!
1375 : لوس و با مزه...!!!
1376 : تو دل برو...!!!
1377 : خوشگل...!!!
1378 : وفادار...!!
1379 : مدرن...!!!
1380 تا 1395 : دایناسور...!!!

پندارند حق همان است که می اندیشند یا همان که رفتار می کنند. گمانشان بر این است که حقی بر گردن خلق دارند و حال اینکه اگر دقت کنند حق عظیمی بر گردن خویش می بیینند. به راحتی تهمت می زنند و سخت زبانند اما از سختی زبان دیگران می نالند. خدایا اگر جاهلند و قاصر، به صراط مستقیم هدایتشان فرما و اگر مقصرند ببخششان که هرچند آنها لایق بخششت نیستند لیکن بخشش مرام توست.
پ.ن: ضمیر مخاطب در نوشته سببش تقویت خطابه است نه استثنا بودن نویسنده.
در دل خویش مجموعه ای از نفرت دارم. یک بوته ی عظیم تنفر در قلبم روییده است، منی که همیشه جز محبت مرام دیگری نمی دانستم. چه بر من رفته ای استاد؟ چه بر من اورده ای استاد؟‌این حجم از تنفر در من ای استاد ... 
و منی که کهیر می زنم از حرف زدن با تو. و تویی که هیچ چیز برایت مهم نیست. و تویی که لم می دهی و نان سنگک گنده را از ان زیر میز در می اوری و فرو می کنی توی ارده -جلوی لپتاپت -. و تویی که دو لوپی می خوری و هیچ چیز این جهان برایت مهم نیست. 
و منی که در تنفر مست
کارگردان: امیرحسین ثقفی | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 96 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت: WEB-DL
فرمت ویدئو: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: علی اکبر ثقفی
خلاصه داستان:روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (با بازی امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (با بازی طناز طباطبایی) می‌رود. بعد‌ها متوجه می‌شود که او مورد تجاوز قرار گرفته است. از گذشته رابطه‌ی عاشقانه‌ای ب
اعتراف 1:
خب پدرم یه اینترنت هدیه برام فرستاد همینجوری 7 گیگ بود یه ماهه !
گفت میخوابم منو دوساعت دیگه بلند کن !
و من تو این دوساعت 7 گیگ رو تموم کردم !
:((
پدرم :  0_o
خواهرم :  :/
من :  :)))))))
 پ.ن : بابام سر افطار جلوی خیل عظیمی از اقوام گفت اره دخترمو میخوایم بفرستیم عصر جدید و قضیه رو گفت :/
ای خدااااااااااا پدررررررررررر :(
یعنی فقط نگاه داییم :)))

اعتراف 2 :
وقتی خواهرم داشت جلوی یه بنده خدایی که کلا دلش میخواد از من و خانواده ی من یه اتویی بگیره از میر ب
علی زند وکیلی رفیق
دانلود آهنگ جدید علی زند وکیلی به نام رفیق
Download New Music Ali Zand Vakili - Refigh
میشناسیم از بس زخم خورده تنم نمیشناسیم اما منم سلام رفیقسلامتی تورا فریاد میزند آن کس که زهر ریخته چشمش درون جام رفیقمیان شعله عشقی که نیست میسوزد شناسنامه یک عهد بی دوام رفیقچون ابر غرش ما حکم بغض و باران است رسیده فصل گریه های ناتمام رفیقدلم گرفته از این شهر شهر بی مرام رفیق از این جماعت در فکر انتقام رفیقکجای این شب شب بی اعتبار گریه کنم به روی امنیت
علی زند وکیلی رفیق
میشناسیم از بس زخم خورده تنم نمیشناسیم اما منم سلام رفیقسلامتی تورا فریاد میزند آن کس که زهر ریخته چشمش درون جام رفیقمیان شعله عشقی که نیست میسوزد شناسنامه یک عهد بی دوام رفیقچون ابر غرش ما حکم بغض و باران است رسیده فصل گریه های ناتمام رفیقدلم گرفته از این شهر شهر بی مرام رفیق از این جماعت در فکر انتقام رفیقکجای این شب شب بی اعتبار گریه کنم به روی امنیت
علی زند وکیلی رفیق

کامران هومن رو چه از نظر هنری چه اخلاق حرفه ای دوست ندارم.
شهبال شبپره اینها رو ازین کانادای دهات که در بهترین حالت پسرا میرن توی 25 سالگی زن میگیرن (یه پسر ایرانی هیچ اپشنی ندار ه حتی اگه کامران هومن باشه) و اوج پیشرفتشون همینه، برد کامران هومن کرد. عین شهرام شب پره که پشت اندی کوروس واساد (ولی اونها مرام داشتن برعکس این دو تا) پشت اینها واساد، اوردنشون بالا، بعد اینها مثل ایرانیای کانادا جفتک انداختن (جیگرم جیگرم جیگرم).

کلا ادمای جالبی نی
دانلود فیلم روسی با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی روسی با کیفیت عالی
نام فیلم : روسیژانر : اجتماعیمحصول : ایرانسال تولید : ۱۳۹۶کارگردان : امیرحسین ثقفیبازیگران: امیر آقایی ، طناز طباطبایی ، صابر ابر ، محمود نظرعلیان ، حسین مسلمی ، بهمن صادق حسنی ، میلاد کی مرام ، سپیده گلچین و …
خلاصه داستان : روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (با بازی امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (با بازی طناز طباطبایی) می
بااااران و دناااا استادای کیپاپ من❤
یاسی و لیندا ملکه و پادشاه هارتم
مهیاسی بهترین حامی من با نظرای خوشگلت
ریحون نمکی لپ گردالی من، آبجی کوچیکه
ملوودی خواهر مهربون نانازم
روشنا و نورا و نیکا رفیقای باحال با معرفتم
ویستا معشوقه ی من و رامتین پسر بی تربیت دوست داشتنی
Z رفیق دیوونه ی با مرام خودم
ددی بزرگواااااااااارممممممم❤
هستیییی جونم که ۲۸ ام تولدته، تولدت مبااااارک
نیلوی مهربووونم دوست حامی من
پریسای ناناز خوشملم
بهااااار بی همتای نف
عزیزترین نعمت زندگی من مادرمه که همیشه خدارو بابت داشتنش شاکرم.
با این که خودش کاملا سنتی بزرگ شده و اجازه ادامه تحصیل نداشت اما همیشه همه جا
حمایتم کرده خودش نوجوون بود ازدواج کرد ولی همیشه به ازدواج تو سن کم انتقاد داره و مخالفه
به جرات میگم پایه ترین و با مرام ترین رفیقمه .
همیشه این من بودم شاکی میشدم گله میکردم و همیشه مادرم بود که صبوری 
میکرد و ارومم میکرد.
از وقتی یادمه بهم یاد داد تلاش کنم مستقل بار بیام 
ادامه مطلب
به خاطر اون موقع هایی که از کسی به جز خدا یاری خواستیم از خدا طلب مغفرت کنیم .
خدا خوشش نمیاد موقع گرفتاری در خونه ی کس دیگه ای رو بزنیم .
خدا می گه مگه من نگفتم خودم برای تو کافی هستم ، پس چرا بدون امید به من سراغ کس دیگه ای رفتی؟! 
من خودم تا ته رفاقت باهاتم 
کارگردان: امیرحسین ثقفی | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1398
خلاصه داستان:روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (با بازی امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (با بازی طناز طباطبایی) می‌رود. بعد‌ها متوجه می‌شود که او مورد تجاوز قرار گرفته است. از گذشته رابطه‌ی عاشقانه‌ای
در حالی که تا چند دقیقه دیگه کلاس مون شروع میشهمن اومدم رو تختم لش کردم واستون پست میذارم
چون هفته پیش خواستم الکی واسه ه حضور بزنم که استادم فهمید
تا اینجاش که به تخمکمه و دروغ گفتم و لو رفتم دیگه
آدم که نکشتم
اما گند کار اونجایی در اومد که زنگ زدم به ه خبر فتحمو براش بگم
داشتم با آب و تاب قضیه رو واسه ه میگفتم که بچه ها بهم گفتن برنگرد گازشو بگیر برو استاد پشت سرته و شنیده :/
ل گفت بد نگات کرد و رفت سمت ماشینش
الانم من غایب شدم که قیافه م یادش بر
فاطمه الگوی هر زن یاکه نام مادر است/چون بهشت جاودانه زیرگام مادر است/پیش حق محبوب باشد حضرت خیرالنساء/رحمت حق هم فراوان پشت بام مادراست/دختر احمد همیشه کوثرپروردگار/ارزش انسان سراسرسوی جام مادراست/در ولایت محوری شدجانفدای مرتضی/ازبصیرت جاودانه این پیام مادراست/شیرپاکش هدیه داده چون سعادت رابه ما/مرتضی تاروز محشرهم امام مادراست/کودکان رادرس داده کربلایی مسلکی/با ولایت تا شهادت هم مرام مادر است/مادرپاک وبهشتی زحمتش بسیارهست/نسل الگوی ول
گرتومی خواهی سعادت دردعای مادراست/ازخداخواهی ولایت دردعای مادر است/حضرت زهراهمیشه اسوه ابرار شد/رفتن راه رسالت دردعای مادراست/راه ورسم بندگیها درولایت محوری است/آن پیام از امامت دردعای مادراست/کربلایی شو همیشه در مرام وزندگی/گرتومی خواهی عنایت دردعای مادر است/میدهدایزدفراوان برکت دربندگی/اجتناب از شقاوت دردعای مادراست/خویش راگردان مهیابهرمهدی وظهور/ ازخدا خواهی رضایت دردعای مادراست/
اربعین حاج قاسم یک حضوردیگر است/فجرپیروزی ایران باشکوه برتراست/وحدت وخلق حماسه بهر ایرانی مرام/شامل گنج فضیلت از خودپیغمبراست/امت اسلامی ما دوستداراهل بیت/درجهان مشهورو عاشق ازبرای حیدراست/برامام وبر شهیدان کن سلامی باادب/نهضت پاک خمینی شیعیان راگوهراست/بعداوسیدعلی شدمقتدای انقلاب/رهبرفرزانه ماآن نشان کوثراست/فجرپیروزی ایران یادمان یک عزیز/خون پاک حاج قاسم فاتح صدخیبر است/باحضوری عاشقانه رمی دشمن میکنیم/وقت فتح قله هایی ازبرای کشور
میدونم زرد نورانی این رنگی نیست! ولی چرا تا من میام یه کاری رو بکنم برعکسش میشه؟ مثلا الان تا میام حال خودمو خوب کنم و خوب نگه‌دارم، می‌بینم عع اونی که داره میره همون دلخوشی منه! :|
امروز روز نورانی ای نبود چون خدا باهام قهر کرده هی من بهش میگم بابا با مرام! با معرفت! لوتی! اینکارا چیه؟ به تو نمیاد... بیابغلم کن... بیا بهم بگو داری نگام می‌کنی...
خدا هم در همون لحظه لطف جدیدی رو بهم رو می‌کنه تا بفهمم حتا لایق قهر بودنش عم نیستم!
بهش می‌گم باشه هرک

⚑از "قیام" تا "قیمه"؛ واقعا" هیهات منا الذله؟
محرم و عاشورا در مغز استخوان ایرانیان خانه کرده است. آن‌چنان که حتی در یک آب خوردن ساده هم رد آن پیداست؛ "سلام بر حسین تشنه‌لب، لعنت بر یزید!"
یعنی حتی بعد از نوشیدن یک جرعه آب هم بسیاری از ما آگاه یا ناخودآگاه نسبت به آن موضع می‌گیریم اما آیا ما پیرو راه "حسین بن علی" هستیم و آنچه در دهه‌ی محرم برگزار می‌کنیم نسبتی با مرام او دارد یا اسیر فرهنگ غالب شده‌ایم؟
آنچه در تاریخ آمده این است که امام حس
بسم الله الرحمن الرحیم
میگویند در کشورکانادا روز کریسمس بوقلمون را یک چهارم قیمت 
عادی آن در روزهای عادی میفروشند تا آنانکه قدرت خرید ندارند هم روز عید بوقلمون بخورند....
ما ایرانی ها که احتکار میکنیم تا گران شود و بفروشیم 
به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف نزدیک تر هستیم یا مردم کانادا با این مرام
دیگر از خواندن روایاتی که در آن چنین میگویند
آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در ظهور خود با مردم مسیحی اروپا مشکلی ندارد تعجب نمی
به گزارش روابط عمومی ملکی ایرانک این پروگرام با مرام گشادگی اتیکت صلح، مجاهدت دارد فرصت هایی را بخاطر همگی کودکان ساختن کند تا بتوانند در محیطی زنهار و سرشار از قدر به انسان ها، مهرورزی و دریافتن دیگران، با تفاهم و همزیستی در پیاده شدن یکدیگر زندگی کنند. این برنامه شاد، در روز جمعه ۲۹ شهریور ماه ساعت ۱۲ تا ۱۶ در موزه خردسال ایرانک با اجرای بازی های گروهی صلح مدار به مجانی برگزار می شود. تعلق مندان برای حضور در این دوره از بازی ها می توانند به
باسمه تعالیچلچراغمباهلهقصیده ۷می کند دعوت محمد ، حاکم نجرانیانتا شود اسلام ، آئین و مرام مردماندین اسلام است برتر ، بین ادیان خداآخرین دین الهی در هدایت بی گمان
اسقف نجران و مردم دعوت اسلام رامی کنند سر پیچی و اکراه می ورزند آنمی کنند اسرا بر دین خود و عیسی مسیحاو بود فرزند حق، او در زمین و آسمانحضرت عیسی بود فرزند حق نی آدمیلیک قرآن حرف دیگر دارد و شرح و بیانحضرت آدم بود مخلوق حق همچون مسیحاو ندارد مادر و هم باب اندر کهکشانگر بود حرف شما صا
 او یک مسیحی بود و مسیحی نیز باقی ماند اما یک عمر مثل پروانه دور شمع وجود امام علی علیه‌السلام گشت و سرانجام «علی‌گویان»، دنیا را ترک کرد. «جرج جرداق» مسیحی را می‌گویم که مشتعل عشق علی شد. همان نویسنده و اندیشمند لبنانی که در جوانی به دام جاذبه علی گرفتار گردید و تا آخر عمر نتوانست از آن فرار کند. وی اگرچه یک مسیحی شمرده می‌شد اما به قول خودش: "عاشق مرام و انسانیت علی(ع) بود." جرداق، همان کسی است که بارها آرزو کرد: "ای کاش روزگار به ما یک امام ع
هرآنکس ازعلی دارداطاعت/نشیندروی دوش اوسعادت/پیام کربلاتاروز محشر/حمایت ازولایت تاقیامت/شهادت رمز هم عهدی شیعه است/مرام عاشقی دارد شرافت/شده توحیدشرطش دل سپاری/زحیدرمیشود ایزدعبادت/حسینش آمده ازبهرایثار/شده الگوی خوبی وشهادت/ولایت رابما درس وفاداد/سعادت میرسدبا این کرامت/فرات از تشنگی اوخبر داشت/لب اصغرکندازاین حکایت/بده برقاسم واکبر سلامی/همیشه از ولی کرده حمایت/کنارعلقمه عباس آمد/به دستانش خداداده شفاعت/حسین وزینب وسجادعشقند/خدا ب
خدمات و مرام آنها در دل مردم جای دارد
رضاشاه بزرگ در قلب ♥️ مردم جای دارد
۲۴ اسفند زادروز رضا شاه بزرگ
پدر ایران نوین
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 1280×1280]
مشاهده مطلب در کانال
دانلود رایگان فیلم سینمایی روسی
فیلم ایرانی روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی
کارگردان: امیرحسین ثقفی | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 10 دی ماه 1398
خلاصه داستان: روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (با بازی امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (با بازی طناز طباطبایی) می‌رود
فیلم ایرانی روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی
کارگردان: امیرحسین ثقفی | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 10 دی ماه 1398
خلاصه داستان: روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (با بازی امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (با بازی طناز طباطبایی) می‌رود
بربهشتی کن سلام وجمله یاران او/صددرود بیکران شد ازبرایمان او/سیدو سالارگشته بر شهیدان وطن/آفرین گویم همیشه بر رخ احسان او/گوهرمظلومیت را داده است بر انقلاب/لطفها برامت ما آمداز یزدان او/گشته الگوی قضاوت با مرام دلبری/برعدالت شورداده گلشن جانان او/شدشهیدراه حق و کربلایی مسلکی/داغ اوجانسوز بوده رهبری گریان او/راه او اینک مصفا درتمام انقلاب/باولایت تا شهادت رهرو وسامان او/گشته دستگاه قضایی مقتدر اندرجهان/منتشراین نهضت ما باهمان سامان او/ای
به قلم دامنه: به نام خدا. پست 1555 . عنوان نوشتارم از یڪی از جملات استاد محمدرضا حڪیمی‌ست در صفحه‌ی ۵۱ ڪتاب جاویدش: (مرام جاودانه). فقط خواستم آن را با سه‌چهار جمله‌ام امتداد ببخشم و یڪ نڪته‌ی تڪمیلی ببفزایم:

عکس از دامنه

هنوز هم در جهان حڪومت‌هایی هستند ڪه مالِ خدا (=اموال عمومی و درآمدهای ملی) را در اختیار سرمایه‌داران و توانگرانِ نابڪار قرار می‌دهند.
 هنوز هم در جهان دولت‌هایی هستند ڪه دم از مواریثِ فرهنگ دینی و علمی خود می‌زنند، اما
اعتراف 1:
خب پدرم یه اینترنت هدیه برام فرستاد همینجوری 7 گیگ بود یه ماهه !
گفت میخوابم منو دوساعت دیگه بلند کن !
و من تو این دوساعت 7 گیگ رو تموم کردم !
:((
پدرم :  0_o
خواهرم :  :/
من :  :)))))))
 پ.ن : بابام سر افطار جلوی خیل عظیمی از اقوام گفت اره دخترمو میخوایم بفرستیم عصر جدید و قضیه رو گفت :/
ای خدااااااااااا پدررررررررررر :(
یعنی فقط نگاه داییم :)))

اعتراف 2 :
وقتی خواهرم داشت جلوی یه بنده خدایی که کلا دلش میخواد از من و خانواده ی من یه اتویی بگیره از میر ب
۱-۱) چرا اونی که می‌خوای ببینی غیبش زده، ولی اونایی که دوست نداری ببینی تو جاهایی که انتظارشو داری یا نداری جلوت ظاهر می‌شن؟
۲-۱) کاش بتونم به مرحله‌ی بی‌تفاوتی برسم. وقتی از کسی متنفری بازم طرف به شکل آزاردهنده‌ای تو ذهنت رفت‌وآمد داره.

۱-۲) دیروز تو فاصله‌ای که وقت گرفتیم و منتظر بودیم دکتر بیاد، با پدر رفتیم همون‌طرفا دور بزنیم. تابلوی امام‌زاده‌ای که اون اطرافه رو دیدیم و گشتیم پیداش کردیم. جای جالبی بود. خود امام‌زاده کوچیک و خلو
خو آقااااا...ما هرسال شب یلدا میومدیم یکم باهم چرت و پرت میگفتیم..از اونجایی که من وجدان دارم و وفادارم ولی شما نیستین(؟)(!)..اومدم شب یلدا پست کنم!صب کنین شب یلدا که وقت نمیشده قطعن روزای بعدش بوده..:|خب ....
پس..بدرود تا روزای آینده..:/چیه؟!خب چیکار کنم؟!آقا ما واستادیم ori bro کامبک کنه بعد جشن بگیریم.همین دیگه!چی؟پسرم دور از خانه و کاشانه و خانواده داره به این ملت چرت تر از اوشون(!)خدمت میکنه!دیگه اون برگرده بعد میام مینویسم !آره دیگه.فقد این میلاد کی م
من لیاقت ندارم کسی منو دوست داشته باشه.ادم حیوونی ام.جفتک میندازم.بدیخت زنم.چ قدر بدبخته واقعا اونی ک زن من شه.چی فکر میکنه واقعا پیش خودشش؟؟فازش چیه.؟؟من حتی لیاقت مدارم خدا هم دوستم داشته باشه.ی موجودِ گوه و کاملا بی لیاقت.بی لیاقت ب نظرم خیلی خوب منو توصیف میکنه.بی لیاقت،بی مرام،احمق،فرصت نسنج،و باز هم احمق.
حافظ ی سری شعر داره خلاصه میگه تو ب تقصیر خود افتادی از این در محروم.
بدیش اینه از این ب بعد هر چی گیرم بیاد میگم از این بهتر هم میشد.ت
قبل‌ترها مرام پهلوانی در تشک کشتیِ تختی و ابراهیم هادی ظهور و بروز داشت ولی حال در صفحه‌یِ شطرنجِ نوجوانی ١۶ ساله و در زمین یخیِ اسکی سوارِ بانویِ ایرانی هم قابل مشاهده هست!بعد از از افتخارآفرینی آرین غلامی این‌بار مرجان کلهر، رنگین‌ترین مدال را که همانا پاسداری از حریم صداقت به بهای گذشتن از منافع شخصی هست؛ بر گردن آویخت!پ ن١: مرجان کلهر با اعتراف به خطای خود که از چشم داوران پنهان مانده بود از مسابقات جهانی اسکی انصراف داد. پ ن٢: صفحات م
مرام خوب بهشتی کرامت رضوی/تمام لطف خدایی ولایت رضوی/همیشه گنبدمولامثال خورشید است/امید شیعه حضرت امامت رضوی/زیارتش به خراسان ثواب حج دارد/خوشابحال محبین عنایت رضوی/چه اجتماع عظیمی دراین حرم باشد/صفای شیعه وزائر ولادت رضوی/علوم آل محمد به سینه مولاست/برای تک تک زائرعدالت رضوی/به دشمنان ولایت بکوبداو ضربه/نشان دین وامامت شجاعت رضوی/حریم آل محمد به مضجعش باشد/به روز حشروقیامت شفاعت رضوی/بگوبه زائرمولا زیارتت مقبول/برای شیعه حضرت سعادت رضوی
بهت گفتن ادم ؟؟ نه بابا !! بهت تهمت زدن 

من ساده ترین معمای زندگی تو بودم اما به جای حل کردن پاکم کردی !!

بعضیا زیر ابی رفتن برامون فکر کردن ما نمبینیم ولی خبر نداشتن هم اب زیادی زلاله هم ماهیاش با ما دوستن !!! اره!!

تا اومدیم گرگارو رام کنیم سگا شاخ شدن..

مرام...هه...دیدی برام بیار..

لعنت به دنیایی که برای عزیز شدن یا باید دور باشی یا توی گور باشی..

دلم کسی رو میخواد که جز من کسی رو نخواد*_*
فیلم ایرانی روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی
خلاصه داستان:روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج (با بازی امیر آقایی) از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (با بازی طناز طباطبایی) می‌رود
چند وقت پیش یه فراخوان دیدم از یه جشنواره شعر، و درش شرکت کردم. هفته پیش تماس گرفتن و برای اختتامیه جشنواره دعوتم کردن. از آنجا که تو یه شهر دیگه برگزار میشه مردد بودم که برم یا نه. گفتن اگر میاین تا شب به ما اعلام کنید چون میخوایم تدارک ببینیم. آخرش قرار شد با یه زوج که اصلا منو نمیشناسن و من هم باهاشون آشنا نیستم به این سفر برم! (فقط در این حد میشناسمشون که میدونم شاعرن)
شبش به دبیرخانه جشنواره اعلام کردم که میام.
امروز سردبیر برام یه پیام فرست

چلچراغمباهلهقصیده ۷
می کند دعوت محمد ، حاکم نجرانیانتا شود اسلام ، آئین و مرام مردمان
دین اسلام است برتر ، بین ادیان خداآخرین دین الهی در هدایت ، بی گمان
اسقف نجران و مردم دعوت اسلام رامی کنند سر پیچی و اکراه می ورزند آن
می کنند اسرار بر آئین عیسای مسیحبعد حق عیسی بود فرزند او در آسمان
پیروان حضرت عیسی دروغی گفته اندحق پدید آورده او را همچو انسان ناگهان 
گاه می گردیم خلق بی مادر و هم بی پدردر غلط باشند مردم در خصوص گفتمان
گاه باشد خلق ما ت
بحث ۱۳۵ مدرسه‌ی فکرت : صاحب اثر «مرام جاودانه» در صفحه‌ی ۷۴ کتابش معتقد است انسان در زندگی می‌تواند دارای دو گونه حرکت باشد: ۱. حرکت وضعی؛ شبیه سایر جانوران. مانند: خور، خوراک، خواب، خشم، شهوت. ۲. حرکت انتقالی؛ که در این حرکت، انسان جا عوض می‌کند، به پیش می‌رود، به طبیعت محدود و به ماوراءِ طبیعت سیر می‌کند و به جهان «تألُّه» پا می‌گذارد، منتهیٰ باید این حقایق را کاوید، فهمید، معتقد شد و متعهد گشت. نویسنده‌ی «مرام جاودانه» در ادامه، سخن ا
تذکرة الاولیاء نوشته ی عطار نیشابوری کتابی است شیرین و نغز که به معرفی اولیای الهی، شرح حال، زندگی و مرامشان می پردازد. این کتاب تیمناً و تبرکاً با شرح مختصری از حال و مرام امام صادق شروع شده و به امام محمد باقر علیهما السلام ختم می شود. سال ها قبل جناب امیرخانی گفته بود اگر بخواهیم اخلاق را به جامعه بازگردانیم باید خواندن گلستان سعدی را اقامه کنیم و چنانچه بخواهیم به آیین جوانمری بازگردیم می بایست تذکرة الاولیاء عطار را به پای داریم.
غ
فاصله بسیار اندک بود بانو چشمهایم را گشودم خودم را غیر از حریم سلطنت عشق ت ندیدم منطق ، هوش ، عقل و... زمانی به کار می ایند که قلبی نتپد ،حسی به جریان نیفتد و ستون های دلی به لرزه در نیایید .به راستی تعبیری از عشق نمیتوان بیان کرد شاید معجونی از امید در عین نامیدی ، یا شوقی جدید در پس آینده مبهم ، افکاری مضطرب در عین حال شیرین ...من هنوز نمیدانم خالق عشق چه برایمان مقدر کرده  ...بانو جان راستش را بخواهید زندگی بدون شما را شدنی نمیدانم ، حال خوب دی
ز خلق رانده شدم، ای امام دریابم
پناه بی کسی ام، السلام، دریابم

گناهکار قدیمی به درگهت برگشت
عطا و مرحمتت مستدام، دریابم

به هر که رو زده ام جز تو آبرویم برد
دوباره آمده ام، با مرام دریابم

عُقاب مرگ پرش را گشوده روی سرم
ببین که فرصت من شد تمام، دریابم

من از شلوغی صحرای حشر می ترسم
پناهِ خلق، در آن ازدحام دریابم

به یک دعا سرِ سجاده ی مناجاتت
بده به زخم دلم التیام، دریابم

عزیز فاطمه از صحن کربلا چه خبر؟
عجیب تشنه ی کرب و بلام دریابم

دوب
سلام بر عباس، سلام بر منطق عباس .... منطق عباس چیست که این گونه عاشق می طلبد؟؟ قبل از اینکه ببینیم منطق عباس چیست باید دید مکتبی که عباس از آن تاثیر گرفت چه بوده است؟ عباس از کودکی در خاندان علی پرورش یافت، خاندانی که مکتبی بنا کرده اند علمی برداشته اند تفکراتی چه حقیر چه عزیز ، چه عاشق چه دشمن و همه و همه به عشق مرام این مکتب عاشقانه سینه زدند ؛ مکتبی که سنگ بنایش آزادگی است، مرامش آزاد زادگی است ... بی شک کسی که از چنین مکتبی پرورش یابد مرد مردان
شهر آزادگان رحیم آبادمیدرخشد به شرق گیلان شادقلب جنگل و روح دریاهاستهرچه دارد محلّه ی زیباستپل رود است جاری اندر شهرمی رود تا خزر تو را به سفرچهره ها شاد و مردمی خندانآبروی تمامی ایراناهل علم و تلاش و دانائیمقتدر ، مظهر توانائیعشقشان رشد دانش و فرهنگبوده با جهل دائماً در جنگیک محل دارد آن که بالنگاستعشق و شور و نشاط من آنجاستدر بهاران به نبش چارم منساکنم از برای گل چیدنقطب گردشگری سفیدابهپاتوق آفتاب و مهتابهجای زیبای اشکور لشکانهرچه دید

باسمه تعالیچلچراغمباهلهقصیده ۷می کند دعوت محمد ، حاکم نجرانیانتا شود اسلام ، آئین و مرام مردماندین اسلام است برتر ، بین ادیان خداآخرین دین الهی در هدایت ، بی گماناسقف نجران و مردم دعوت اسلام رامی کنند سر پیچی و اکراه می ورزند آنمی کنند اسرار بر آئین عیسای مسیحبعد حق عیسی بود فرزند او در آسمانپیروان حضرت عیسی دروغی گفته اندحق پدید آورده او را همچو انسان ناگهانگاه می گردیم خلق بی مادر و هم بی پدردر غلط باشند مردم در خصوص گفتمانگاه باشد خ

باسمه تعالیچلچراغمباهلهقصیده ۷
می کند دعوت محمد ، حاکم نجرانیانتا شود اسلام ، آئین و مرام مردمان
دین اسلام است برتر ، بین ادیان خداآخرین دین الهی در هدایت ، بی گمان
اسقف نجران و مردم دعوت اسلام رامی کنند سر پیچی و اکراه می ورزند آن
می کنند اسرار بر آئین عیسای مسیحبعد حق عیسی بود فرزند او در آسمان
پیروان حضرت عیسی دروغی گفته اندحق پدید آورده او را همچو انسان ناگهان 
گاه می گردیم خلق بی مادر و هم بی پدردر غلط باشند مردم در خصوص گفتمان
گاه ب
من اوووومدددمممممم :)))) اقا اینقدر خوب بود که نگو اینقدر حرف زدیم حرف زدیم که باورت نمیشه. تازه فهمیدم چقدر دلم براش تنگ شده بود. انقلابم امروز شلوغ بود. بعد رفتیم شیرینی فرانسه یه چیزی خوردیم بعد رفتیم مولی اونم شلوغ بود بعد رفتیم دانشگاه آینده ی من :دی نگهبان مرام گذاشت رام داد. خلاصه دانشکده علوم انسانیم دیدم. حالا چه بشم چه نشم گشتن تو محوطه حال داد. کتابم دیدم مصاحبه رولان بارتو فکر کنم کتاب خودمم داره ولی خریدم که یه نو هم داشته باشم اونو
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی
ز خلق رانده شدم، ای امام دریابم
پناه بی کسی ام، السلام، دریابم

گناهکار قدیمی به درگهت برگشت
عطا و مرحمتت مستدام، دریابم

به هر که رو زده ام جز تو آبرویم برد
دوباره آمده ام، با مرام دریابم

عُقاب مرگ پرش را گشوده روی سرم
ببین که فرصت من شد تمام، دریابم

من از شلوغی صحرای حشر می ترسم
پناهِ خلق، در آن ازدحام دریابم

به یک دعا سرِ سجاده ی مناجاتت
بده به زخم دلم التیام، دریابم

عزیز فاطمه از صحن کربلا
به گزارش همشهری آنلاین، «مرتضی سعیدی» در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: سرریز این سد بوسیله عقب بارندگی های هفته قبل و جاری شدن سیلاب در حوزه سیرت فارس بوسیله جانب این شهرستان روی داد. وی افزود: سد کاسه رود دارای سرریزی بوسیله بلندی ۶ متر و کشش ۱۴۰ متر و از جنس حجر و سیمان سال ۱۳۹۰ با مرام تجمیع سیل ها، کنترل روان آب های مملکت بالادست و جلوگیری از تخریب جاده یزد - ابرکوه مخلوق شد. سعیدی ادامه قسط: این شهرستان تحت واکنش تداوم دو دهه خشکسالی، کاهش
از آرمان می‌نویسم...
آرمان همان واژه‌ای که با آ‌ن بزرگ شدیم.
چشم که به جهان گشودیم جهان هارمونی ارزش‌هایش را برایمان دیکته کرد...
آموخت ورای من و منیت من را.
آموخت می‌توانم همه را من ببینم یا من را همه.
آموخت از شادیِ همه، همه شاد بودن را. از دردِ همه، همه درد بودن را.
آموخت من نبودن را و همه بودن را...
ای کاش ما غرق در معنی بودیم، غرق در بودن بودیم.
ای کاش در لغت‌نامه‌هایمان واژه‌هایی برای شرمسار بودن از وجودشان نداشتیم.
ای کاش زنده بودیم به
یک سالگیه وبت مبارکککککککککککک بهترین دوست و رفیقمبهترین خواهر کوچولوم^^بهترین نویسنده تو بیانفعال ترینشونالبته بعد خودم*-* کککویکی از با وفاترین،با مرام ترین،با معرفت ترین ادمایه روزگاره که شده نصیب من^^ و خیلی هم خوشحالم از اینکه پیداش کردمشایدم اون منو پیدا کرده حالا هر چی^^اهای رفیقمفاطمه جونمقندم نفسم شوگولاتم ابنباتم^^ دوستت دارم بهترین دوست بیانیمو مجازیمالبته به بقیه دوستام بر نخوره ها گفتم که فاطمه یکی از شوماهاس وگرنه من عاشق ه

برای آغوشتان کد بگذارید !یک کد امنیتی که هرکسی رمزش را بلد نباشد .که رقم هایش را فقط یک نفر داشته باشد .یک نفر که برای پیش مرگ تان شدن یک ثانیه هم تعلل نکند .یک نفر که دوست داشتنش بوی مرام و معرفت و صداقت بدهد!یک نفر که از رفتن هیچ چیزی نفهمد !فقط ماندن را بلد باشد ...این آغوشتان را جدی بگیرید .کُد را اشتباه وارد کنند .هِی میلرزد هِی میلرزد ...
#حامد_رجب_پور
این عکس در فضای مجازی دست به دست می شود که مضمونش درباره قیاس بین دو نماینده مجلس در اول انقلاب و زمان حال است. زیرش هم نوشته اند که هر دو روحانی اند و ... از کجا به کجا رسیده ایم.
قبول.
یکی روحانی پیشرو و انقلابی و ساده زیست و دیگری روحانی نچسب و از خودراضی و ...
اما
همین خود ما در رفتارهای اجتماعی مان به کدام یک بیشتر توجه نشان می دهیم؟ روحانیون دارای زی طلبگی و مرام انقلابی و شهدایی چقدر مورد احترام و توجه و محوریت ما در جامعه هستند تا آن معدود رو
خوب امشبم عروسی علی رو گرفتیم و تمام شد و رفت . حالا علی هم قاطی مرغ ها شد:) منظورم از مرغ یعنی متاهل شدنه  . امشب فک کنم جزء بهترین و خاطره انگیز ترین شب زندگیش میشه با اینکه 20 سالش اینا بود ولی جا داره به خاطره این تلاش ها رسیدن به عشقش براتون چند خط بنویسم . 
علی از 15 سالگی با همسرش آشنا شده اون دوران فک کنم تو همون فاز لاو اینا بودن ولی جدی بودن ... وقتی میگم جدی یعنی سرش  شده بود دعوا هم میکرد . علی جزو کسایی بود که از نظر من تونست رابطه شو با چنگ
ایسنا نوشت: وزیر اشتی هلند در سخنرانی خود در مجمع شورای جهانی نیستی عقل که داخل ژاپن برگزار شد، گفت: خرابی عقل همچون مصیبت ایدز و ویروس HIVتهدیدی موکد بخاطر مصونیت جهانی به شمار می آید و تعداد مبتلایان به این بیماری تا سال ۲۰۳۰ به جمعیت آلمان نزدیک می شود. به گفته وزیر سلامت هلند، بیماری خرابی عقل به خوبی شناخته نشده و مورد جهالت قرار گرفته است و همانطور که در سال های مبدا وقوف بلای ناگهانی ایدز و ویروس HIV این وضعیت وجود داشت. اکنون در آستانه
یاناصرنا
روزهای چهارمین سالگرد عروجت داره سپری میشهحدود سه سالی هست که با اسمت و عکس و مرامت ما توی گروه جهادیمون عجین شدیمو هنوز متاسفانه نتونستیم ابعاد بیشتری از سبک و مرام و مسلک تو رو بشناسیمسعی کردیم به اندازه خودمون راهت رو ادامه بدیم و اسمت رو زنده کنیماما ما آدم کوچیک‌ها وسعمون همینقدره خودت کمکمون کن که بتونیم بیشتر ...خیلی دوست داشتم که کتابی ازت منتشر بشه اما انگار فعلا قسمت نمیشه و همه درب‌ها بسته است ...چه جمله آرام بخشی زیر تم
اگه باز یه پویشِ «صابخونه ی خوب» راه میفتاد، من قطعا اسم آقای ز (صابخونه ی جدیدمون) رو همراه با عکسش میفرستادم. (حالا چون عکسشو ندارم، عکس هادی حجازی فر رو هم میشد قالب کرد، آخه صابخونه به شدت شبیه اونه، با همون کله ی کچل!) خبر خوب اینکه، بنده خدا، اجاره ی این ماهمون رو بخشید! هرچند سیصد تومن مبلغ خیلی بالایی نیست، ولی همین مقدارم مرام گذاشته...
حالا شاید برای شما خبر خیلی خاصی نباشه، ولی حضرت آقا، از سر شب، یه لبخند ملیحی رو لبش اومده! و هر پنج د
جمعه: راننده اسنپ شاید از صحبت هایمان می فهمد در مسیرِ رفتن به یک برنامه تلویزیونی با موضوع مسجد هستیم . می گوید : «شما که دارین می‌رین ، خواهشاً در مورد باز بودن درِ مسجدا هم صحبت کنین. ما راننده‌ها موندیم وقتی یکی دو ساعت از اذون می‌گذره کجا باید نماز بخونیم. مسجد نمیخواد شبانه‌روزی باز باشه ولی حداقل از نماز ظهر تا موقعی که نماز عشاء قضا میشه باز باشه». میگویم: « درها رو به خاطر دزدی ها میبندن »
جواب میدهد : «دزدی‌ها شبا میشه. در مسجد باز ب
   پایه هفتم 1 ممتازین :نازنین حاجی زاده ،زهرا زیبایی مرام
تلاشگران :زهرا باقری اصل ،حدیث بهوند یوسفی   
 پایه هفتم 2  ممتازین :میترا اسلامپور
 تلاشگران  :محدثه محمودی ،هانیه کردزنگنه ،فاطمه کرمی احمدی
  پایه هشتم 1 ممتاز:دنیا تاراج
  تلاشگر :مریم ظاهریان 
ادامه مطلب
من اصلا قرار نبود بنویسم این اواخر دیگه کم کم یه سری برنامه برای وبلاگ داشتم گفتم بیام همشون رو بریزم اینجا بعدش برم . 
تصویر زیر رو چند رو پیش تو یه کانال دیدم دلم نیومد چیزی ازش ننویسم چون همین عکس رو من چند سال پیش تو خیلی جا ها دیدم.

این همونی زنی بود که چند سال پیش عکسش رو دیدم که داشت به این بچه کوچولو آب میداد فقط همین تصویر تو ذهنم ازش مونده بود . من نمیدونستم این خانوم انقدر مرام داشته که همون بچه که اون روز عکسش پیشش بخش شد قرار به سرپر
آدم است دیگر! از همان اول برایش حوا آفریدی و دوتایی شدند همدم، شدند همراه، شدند رفیق. اگر با هم گندم خوردند با یکدیگر هم عبادتت کردند. آدم، چه ابوالبشر باشد و چه ما نوه نتیجه‌های آخرالزمانی‌اش، دلش رفیق می‌خواهد. دلش می‌خواهد یکی باشد که دل به دلش بدهد و بی‌واهمه پیش او خودش باشد و دم گوشش نجوا کند. دلش می‌خواهد هرچه غصه دارد را با یک «خب، بگو ببینیم چه خبرِ» رفیقش از دل بیرون کند و بریزدشان روی دایره ی درددل و بعد راحت و بی‌دغدغه لبخند بزن
هر کسی در زندگی قطعا دچار اشتباه شده و یا خواهد شد که دعا می کنم اگر اشتباهی هم قراره در آینده رخ بده یک طرفش خدا باشه نه بنده خدا ( الهی آمین ) چون خدا خیلی مهربون هست و بدون هیچ چشم داشتی حتی با اهدای خیر و نیکی توی زندگیت مهر تاییدی بر بخشیده شدنت می زنه ..
این که آدمی مرام و معرفت داشته باشه که سر خم کنه و اشتباهش رو بپذیره و بخاطرش عذرخواهی هم کنه جای شکر داره که با تاکید مجدد امیدوارم سرتون همیشه جلو خدا کج باشه نه بنده خدا !!
اما بهرحال دست تق
اموزشگاه عکاسیفتوژورنالیست‌ها گروهی
از عکاسان هستد که کمتر از آنها قدردانی شده، اما حقیقتا تاثیر زیادی در
حفظ آگاهی عمومی جامعه ما داشته‌اند و بخش جدایی‌ناپذیری از یک دموکراسی
سالم هستند. در مطلب پیش رو، تاریخچه‌ی مختصری از این موضوع بسیار غنی را
مرور می‌کنیم.
  فتوژورنالیسم با دیگر انواع عکاسی خبری که سوژه‌شان مردم است متفاوت است،
چرا که در فتوژورنالیسم، سوژه هیچ اختیاری در نحوه استفاده یا ساخت عکس
ندارد.  همانند ژورنالیسم سنت
سلام دوستان، امروز داشتم با رفیق عزیزم(مبینا) صحبت میکردم ، که مبینا گفت که خیلی دوست داره بدونه که هرکدوم از این آدما برای چی وبلاگ زدن. منم به ذهنم رسید که اینو چالش کنم، پست بذارم، لطفا بگید که چی شد که به ذهنتون رسید وبلاگ بزنید، چرا به سمت وبلاگ اومدید و حالا چرا موندگار شدید؟؟
از همه ی دوستتون هم دعوت بنمایید:)
خودم شروع کنم اولیشو:
یه بار توی مدرسمون کلاس پنجم گفتن که مسابقه وبلاگنویسی گذاشتن، مامانم بهم گفت : تو که هرچی هست میری یاد میگ
با عرض تبریک سالروز بعثت پیامبر اعظم (ص) بزرگترین اتّفاق عالم خلقت و آرزوی پیشرفت مادّی و معنوی برای همه عزیزان در سال جدید، درباره بیانات حضرت امام (مدّظلّه) در آغاز سال ۱۳۹۹ و همچنین در چند دقیقه پیش، به نکته ای اشاره می کنم:
به نظر می رسد در گام دوّم انقلاب -بر خلاف گام اوّل- دیگر بنا بر مشارکت حدّاکثری مردم در انتخابات نخواهد بود. در این سخنان نیز در هیچکدام صحبتی از مشارکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن یا در انتخابات ۲ اسفند -بر خلاف حضور در تش
نمایندگان پارلمان اتریشروز چهارشنبه ۱۵ مه عرفی را به پذیرش رساندند که به جهت آن مصرف از حجاب در دبستان های این قلمرو ممنوع خواهد شد. این طرح توسط حزب راستگرای حاکم به پارلمان عرضه شده بود. اگرچه در متن قانون مصوب، نامدار از اسلام نیامده است و تنها اعلام شده که این ممنوعیت شامل «لباس ایدئولوژیک یا مذهبی» است که با پوشاندن ضابطه مرتبط باشد، ولی نمایندگان متعلق بوسیله هر دو حزب هیکل پیوستگی حاکم تصریح کرده اند که این قانون روسری اسلامی را مر
برنامه نمایش فیلم امیرنویسنده : نیما اقلیماکارگردان : نیما اقلیما

یکی توشه فعالیت , یکی با پول , یکی با معاش , یکی نیز با سیگار , تمامی خودشونو میکشن , تنها روش هاشون فرق میکنه . . . .بازیگران : سحر دولتشاهی , مونا قاسمی , هادی کاظمی , ولادت کی مرام , بهدخت ولیاننمایش فیلم امیر در سینما : بهشت بازی زنده , بهشت سینمایی ارگ , فردوس سینمایی شهرک , بهشت سینمایی مگامال , منزل هنرمندان , فرهنگ وتمدن , آلبوم سمرقندبهشت سین
پنج شنبه ها را دوست دارم اما چهارشنبه ها را بیشتر
چهارشنبه صدرا از ساعت ۴ می رود کانون روبروی خانه مان تا ساعت ۹.در کانون فرهنگی که وابسته به مسجد هست علاوه بر شنا و فوتسال داخل موکت بچه ها بازی های گروهی مثل مافیا و ...انجام می دن و برخی بازی های انفرادی فکری مثل اریگامی...در اخر اگر مناسبتی باشد جشن یا کمی عزاداری و دست آخر نماز و خانه.هیچ یک از کارها اجباری نیست و پسرها بنا به خواسته خود انجامش می دهند.
خدا این سید و دوستانش رو خیر بدهد مرد بسی
از خدعه های مردم بی عار، ای امام
کار پسرعموی تو ناچار شد تمام

مسلم، اسیر خدعه ی طومارها شده
مِنّی، عَلیکَ یا أبا الأحرار ألسّلام

فهمیده ام ازین همه لب تشنه ماندنم
باید سرم رَود به سرِ دار، تشنه کام

این جا به جای مرهم بر زخم و جای تیر
با سنگ می دهند به بیمار، التیام

هَل مِن مُعینِ تو به جوابی نمی رسد
چون بطنِ کوفه پُر شده بسیار از حرام

هر جای کوفه رفتم و هر لحظه می رسید
بوی سلاح و شعله ز بازار بر مشام

یک نانجیب، تیر سه شعبه خریده بود
گفت
دانلود رایگان فیلم روسی از آپلودبوی
نام فیلم : روسی
ژانر (موضوع) : اجتماعی، درام
زبان : فارسی
سال انتشار : 1398
محصول کشور: ایران
کارگردان : امیرحسین ثقفی
بازیگران : امیر آقایی، طناز طباطبایی، صابر ابر، محمود نظرعلیان، حسین مسلمی، بهمن صادق حسنی و میلاد کی مرام با حضور سپیده گلچین
خلاصه داستان : فیلم ایرانی روسی ، روسی فیلمی عاشقانه که به تراژدی ختم می‌شود. مردی به نام توماج از زندان فرار می‌کند و به نزد همسرش (طناز طباطبایی) می‌رود. بعد‌ها
در این پست، داستان زیبایی از مهربانی روبرت دوونسنزو گلف باز بزرگ آرژانتینی را خواهید خواند.

روزی روبرت دوونسنزو گلف باز بزرگ آرژانتینی، پس از بردن مسابقه و دریافت چک قهرمانی لبخند بر لب مقابل دوربین خبرنگاران وارد رختکن می شود تا آماده رفتن شود. پس از ساعتی، او داخل پارکینگ تک و تنها به طرف ماشینش می رفت که زنی به وی نزدیک می شود. زن پیروزیش را تبریک می گوید و سپس عاجزانه می افزاید که پسرش به خاطر ابتلـا به بیماری سخت مشرف به مرگ است و او قا
یک بار غش می کنی، ضعف می کنی میری دکتر و دکتر جان آزمایشات را تجویز می کنه چه تجویز کردنی  !  
. اول دخیل می بندی بعد میری ازمایش بدی فشارتو میگیرن .حالا   تو این  هاگیر واگیر ،فشار رفته رو بیست، پایین نمیاد . نمی دونی چه گلی به سرت بگیری . می فهمی دخیل را یه جای اشتباه بستی .  به جایی می رسی که ترجیح میدی  شخصا ملک الموت  رو صدا  کنی   . قرار ملاقات میذاری .اگه وقتی داشته باشه یا نه نمی دونم . اما از اونجایی که مرام داره خودش نمیاد  ولی بالاخره دکت
نقد سریال ممنوعه« ممنوعه » جدیدترین سریال شبکه نمایش خانگی است که با حضور بازیگران مطرح سینمای کشور‌ایران درست شده و در کارایی است تا بتواند به منزلت قابل قبولی در‌این میدان بدست آورد . این سریال را امیرپورکیان کارگردانی کرده و علاوه بر بازیگران معروف , برای نخستین دفعه از حضور خیر کریمی در یک کالا مربوط به شبکه نمایش خانگی مستعمل که میتواند فضولی تماشاگر را نسبت به سریال مضاعف کند .قصه فیلم در رابطه گروهی از جوان ها
از دم روحانی ات روح صداقت جان گرفتآسمان دیده ها ابری شد و باران گرفت
ای گل باغ ولا و معنی ام الکتابجوشد از دریای علم بیکرانت درّ ناب
از نفس هایت خدا علم الیقین را آفریدعاشقی کردی خدا آداب دین را آفرید
هر کجا گفتی سخن، بر تو ارادت داشت علمدر کلام نافذت رنگ هدایت داشت علم
عید میلادت برای شیعه عید اسعد استروز میلاد تو روز جشن آل احمد(ص) است
ای سراپای تو نورانی ز علم و معرفتتو سراپا فضلی و جود و کمال و منزلت
علم و دانش از شما پیوسته در قد قامت استگف

دوستانی که محمد کارت و فیلم‌هایش را بشناسند , متوجه می گردند این فیلم متاع تجربه‌های این فیلمساز در حوزه برنامه مستند و کوتاه است . به نوعی محمد کارت را نمی توان فیلم اولین دانست . نکته دیدنی درین فیلم پرداختن به زمینه ملتهبی است که احتمالا اثرها شبیه آن را هم در دیگر اثرها سینمای جمهوری اسلامی ایران دیدیم ولی قضیه در‌این اثر به نوعی ایرانیزه شده‌است .محمد کارت ( مولف و کارگردان ) درین نشست در رابطه روش وصال به ای
دانلود آهنگ جدید سینا سرلک و مصطفی پاشایی به نام روزگار
Sina Sarlak & Mostafa Pashaei - Roozegar
ترانه : پارسا سیمین مرام ؛ موزیک : مصطفی پاشایی ؛ تنظیم : مهدی حسنی
+ متن ترانه روزگار از سینا سرلک و مصطفی پاشایی
روزگار باز دوباره یاد من میاره / روزای سخت عمرمو
ای بهار عمر من چه روزایی / که تو نبود تو میمردمو

ادامه مطلب
در درگیری شکست محاصره سامرا شهید حسین پور آنقدر حماسه و رشادت از خود نشان داد که نیروهای عراقی به او لقب «اسدالسامراء» دادند یعنی شیر سامراء! و به این نام معروف بود! در عملیات سامرا فرماندهی نیروها را بر عهده داشت و به حق باید او را از اصلی ترین عوامل عقب زدن تکفیری ها از اطراف حرم امامین عسگریین علیهاالسلام دانست. خودش تعریف می کرد:«وقتی به سامراء حمله کردند ما یک خط پدافندی دور شهر ایجاد کردیم.آن روز ها حرم خالی شده بود.شبها محل استراحت ما د
میدونی چیه مرتضی،دیگه نمیکشم مغزم درگیر باشه. دیگه نمیکشم به چیزایی فکر کنم که نمیشه، به چیزایی فکر کنم که شاید میشد، به چیزایی فکر کنم که شاید بشه. دیگه نمیکشم از کسی بدم بیاد، از کسی خوشم بیاد، دیگه نمیکشم به رفاقت فکر کنم، به اینکه چیکار کنم رفیق باشم، مهربون باشم،بد نباشم. دیگه نمیکشم فکر کنم با کسی دشمن باشم، بخوام بزنمش، بخوام اذیتش کنم. اعصاب فکر کردن به آدم ها رو ندارم. میدونی چرا مرتضی؟  چون هر کی به تور ما خورد آدم بود، نه اون آدمی ک
دگرعشق  ومحبت دردلی نیست
یکی دلسوز و عادل چون علی نیست
نگیرد کس سراغی از یتیمان 
نباشد رد پایی از    کریمان 
همه دم میزنند از دین اسلام 
ولی دارند از آن تنها همین نام 
کسی از معرفت بوئی نبرده
مرام و معرفت انگار  مرده
اگر که حاکمان را غیرتی بود
چوآنان را حیا  از ملتی بود
ازآنچه با خلایق کرده بودند
همه باید زشرم دق کرده بودند
ولی اینان نترسند از خداوند
که دارند باشیاطین ربط و پیوند
برای کسب  قدرت در نبردند
خداداند که در این راه چه کردند 

مدتها قبل من بودم و روانی که انقدر فرسایش پیدا کرده بود که احساس میکردم چیزی ازش باقی نمونده. نوسانات خلقی که سر به فلک کشیده بود و داشت از زندگی سیرم میکرد، اون لحظه هایی که هر ثانیه ش برام مثل شکنجه بود؛ به شدت پرخاشجو و عصبی بودم. خودم نمیتونستم برای خودم کاری کنم، درمانده و از همه جا بریده پناه بردم به مطب یه روانپزشک با اینکه مطمئن بودم فایده ای نداره و دیگه نمیشه واسه من کاری کرد. 
روانپزشکم وقت گذاشت، حوصله کرد، مرام گذاشت، بیشتر از او
آیت الله العظمی بهجت: امضای تأیید مشروطیت را زمانی از آخوند رحمه‌الله گرفتند که ایشان کاملاً مشغول به فکر و در حال آماده‌سازی و ترتیب مطالب درس بود، هنگامی که آخوند رحمه‌الله از پله‌های اطاق مطالعه شخصی به پایین می‌آمد تا به مجلس درس برود.
.
که تمام فکرش در جمع‌آوری درس بود و برای فکر کردن در امر دیگر وقت نداشت، اساس‌نامه و مرام‌نامه مشروطیت را به ایشان نشان دادند تا امضا کند. ایشان هم دید قانون اساسی و مجلس قانون‌گذاری و وکلا و نمایندگ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها